Maritime_LeftTop
een smakelijke ontdekkingstocht door onze traditionele keuken met stijl geserveerd ...
Maritime_LeftMiddleBig


 

CHAMPAGNES

 

Pierre Legras, Blanc de Blanc

 

Pierre Legras, cuvee spéciale

 

Charles Heidsieck

 

De Sousa, grand cru, Blanc de blanc

 

De Sousa, Cuadalies

 

Bollinger, Special Cuvée

 

01/02/04  Charles Ellner, Cuvée Prestige

 

Jacques Selosse, Initial

 

Jacques Selosse, V.O., Blanc de blanc

 

Jacques Selosse, Millesime

 

Jacques Selosse, Rose

 

Egly-Ouriet, Blanc des Noirs, Grand Cru

Deg. 2010

 

02  Egly-Ouriet

 

Bollinger, Rosé 06

 

07  Couvent parent

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jerome Prevost, non dose, la closerie

 

Ruinart, Blanc de Blanc

 

Magnum Ruinart, Blanc de Blanc

 

Magnum Carole Noizet, Perle noir

 

Magnum Charles Ellner, Reserve

 

Magnum De Sousa, Reserve

 

Larmandier Bernier, Laditude

 

10  Roederer, Blanc de Blanc

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Witte Bourgognes-Côtes de Nuits

 

13  Corton-Charlemagne, Grand Cru, L. Latour

 

11  Corton-Charlemagne, Grand Cru, H. Boillot

 

10  Corton-Charlemagne, Grand Cru, Camille Giroud

 

 

 

 

 

Les Nuits-Saint-Georges

 

15  Nuits-St-Georges, La Gerbotte, Dom. Arlot

 

13/14/15 Côte de nuits villages, Au Laurey

 

06/07/09/10/11/12/13/14/15 Nuits-St-Georges, 1er Cru

"Clos de L'Arlot", Dom. Arlot

 

 

 

 

 

 

Chablis

 

15  Chablis, 1er Cru,’Humeur du Temps’, de Moor

 

16  Chablis, 1er Cru,"Fourchaume",G.Et N. Fèvre

 

 

 

 

 

 

 

 

Witte Bourgognes-Côtes de Beaune

 

16  Bourgogne, Bohrmann

 

15  Bourgogne, J.M. Boillot

 

13  Bourgogne, Olivier Leflaive

 

14  Bourgogne, Vincent Latour

 

16  Monthelie, Miss Armand, Douhairet

 

11/12/13/14/15  Bourgogne, G. Roulot

 

12/15  Bourgogne, H. Boillot

 

15 Saint-Romain, "Clos sous le château",

Dom. Bohrmann

 

15 Saint-Romain, Le Combe bazin, Prunier-Bonheur

 

Les Saint-Aubins

 

16  Saint-Aubin, 1er Cru, "En Remilly", M. Colin

 

15  Saint-Aubin, 1er Cru,”en Remilly”, Bohrmann

 

14 Saint-Aubin, 1er Cru, ”Le Charmois", Bachelet

 

15  Saint-Aubin, 1er Cru,

”Murgers des dent de chien", Bohrmann

14  Saint-Aubin, 1er Cru,

”Murgers des dent de chien", Bachelet

 

16  Saint-Aubin, "Le Banc", P.Y.Colin

 

14  Saint-Aubin, 1er Cru,

”Murgers des dent de chien", F. Carillon

 

 

Les Meursaults

 

 

14  Meursault, Benjamin Leroux

 

13  Meursault," Grand Charrons”, Dom. Tessier

 

15  Meursault,’ Grands Charrons, A. Patriarche

 

15  Meursault, “Vireuils”, Camille Giroud

 

13/15  Meursault, "Vireuils", G. Roulot

 

12/13/14  Meursault,"Clos du Cromin",Dom.Bohrmann,N°

 

12/13/15  Meursault, "Clos des Bouchères", G. Roulot

 

12/13/14  Meursault, Roulot

 

13/16  Meursault, Clos de la barre, Comtes Lafon

 

11/12  Meursault, 1er Cru” Charmes”,Comtes Lafon

 

11/16  Meursault, 1er Cru,”Poruzots”. Comtes Lafon

 

16  Meursault, 1er Cru,Poruzots, A.Patriarche

 

16  Meursault, Les Tillets, A.Patriarche

 

16  Meursault, Grands Charrons, A.Patriarche

 

13  Meursault, Les Durots, Bohrmann

 

15  Meursault, Meix Chavaux, Bohrmann

 

12/13  Meursault, 1er cru, "Les Perrières",

V. Dancer

14  Meursault 1er Cru, Boucheres, Latour Giraud

 

14/16  Meursault 1er Cru, Genevrieres, L. Giraud

 

13  Meursault, 1er cru”Perrieres”,Comtes Lafon

 

12/13/14/15 Meursault 1er Cru,”Goutte d’or”,Lafon

”Goutte d’or”,Lafon

14  Meursault,”Cuvee Charles Maxime”, L. Giraud

 

 

 

 

Chassagne-Montrachets

 

16  Chassagne-Montrachet,1er Cru, Les Chaumees

Domain Ramonet

15  Chassagne-Montrachet,1er cru, Morgeot,

“Les Fairendes”, Jouard

15  Chassagne-Montrachet,1er cru, Le Maltroie

Jouard

16  Chassagne-Montrachet, VV

 

 

 

 

 

 

 

 

Puligny-Montrachets

 

 

15  Puligny-Montrachet, F. Carillon

 

14/16  Puligny-Montrachet 1er cru,’Champs Canets’,

Latour Giraud

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CHALONNAIS-MACONNAIS

 

15  Rully, Maizieres, Dom. Dureuill-Janthial

 

15  Rully, 1er Cru,”Le Meix Cadot”,

Dom. Dureuill-Janthial

 

15  Rully, 1er Cru,’Rabourcé’, Dureuill-Janthial

 

15  Rully, 1er Cru,’ les Margotes’

Dom. Dureuill-Janthial

 

16  Macon, “Clos de la crochette", Les H. De Lafon

 

14  Macon- Verzé, Dom. Leflaive

 

16  Macon Milly Lamartine, Les H. du C. Lafon

 

13  Viré-Clessé, Les Héritiers de Lafon

 

12  Viré-Clessé, Dom. De La Bongran, J. Thevenet

 

14  Pouilly-Fuissé,”Pastoral”, Maison Chagnoleau

 

14 Pouilly-Fuissé, ”Les Reisses”, R. Denogent

 

14  Saint-Véran, Champ rond, Dom. Parisse

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CÔTES-DU-RHÔNE STREEKWIJNEN WIT

 

12  Hermitage, Dom. Colombier

 

14  Châteauneuf-du-pape, Dom. R. Perrin

 

15  Mas de Daumas, Gassac

 

16  Viognier, Les pieds de Samson, G. Vernay

 

17  Viognier, Secret de famille, Jaboulet

 

17  Viognier, "Les Piliers", M. Gassier

 

16  Grand Ardèche, Louis Latour

 

 

 

BORDEAUX WIT

 

 

14 Château Le Sartre, Graves

 

15  Château Guiraud, Le "G"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ELZAS

 

14  Riesling, Trimbach

 

09  Riesling, "Cuvée Fréderick Emile", Trimbach

 

14  Pinot Gris, Trimbach

 

14  Gewurtztraminer, Trimbach

 

13  Muscat, Reserve, Trimbach

 

12  Sylvaner, V.V., Ostertag

 

14  Riesling, Vignoble d'e, Ostertag

 

 

 

ZOET - MOËLLEUX

 

 

15  Dom. Bellegarde, Jurançon, Pascalle Labasse

 

05  Tircul La Gravière, "Les Pins", Monbazillac,

C&B Bilancini, 50cl

 

07  Coteau du Layon, Champ Boucault, Dom. Mosse

 

ROSE

 

 

17  Saint-Aix, Aix-en-Provençe

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LOIRE

 

 

16  Sancerre, Henri Pelé

 

17  Pouilly Fumé, Ladoucette

 

10  Baron de "L", Ladoucette

 

 

 

 

 

 

HALVE FLESJES WIT

 

 

 

15  Sancerre, Henri Pellé

 

14  Pinot Gris, Trimbach

 

11  Gewurtztraminer, Trimbach

 

14  Riesling, Trimbach

 

15  Pouilly-Fuissé, ”Les Reisses”, R. Denogent

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MAGNUM WIT

 

15  Saint-Aubin, 1er Cru,”en Remilly”, M. Colin

 

11  Saint-Aubin, “Le Charmois", Dom. Bachelet

 

09  Pouilly-Fuissé, "Les Reisses", V.V.,

Robert-Denogent

 

07/08  Morey-Saint-Denis, "En la rue de Vergy"

Bruno Clair

 

14  Meursault Poruzot, 1er Cru, A. Patriarche

 

14  Meursault,Les Tillets”, A. Patriarche

 

14  Meursault,”Grands Charrons”, A. Patriarche

 

13  Chassagne-Montrachet, 1er cru,

“ Les Macherelles”, F. Carillon

 

13  Puligny-Montrachet, F. Carrillon

 

13  Puligny-Montrachet, 1er Cru,

“Champ-Gain”, F. Carillon

 

13  Puligny-Montrachet, 1er Cru,

"Les Combettes”,F. Carillon

 

13  Puligny-Montrachet, 1er Cru,

“Les Perrières”, F. Carillon

 

 

13  Puligny-Montrachet, 1er Cru,

"Les Truffières” F. Carillon

 

13  Chassagne-Montrachet, 1er Cru,

"Les Champ-Gains, P.Y.Colin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GEKOELDE RODE WIJN

 

14  Sancerre, Henri Pelé

 

STILLE RODE WIJN

CHAMPAGNE

 

 

12  Egly-Ouriet, Ambonnay Rouge,

Cuvée des Grands Côtes

 

 

RODE BOURGOGNES

CÔTES DE NUITS

 

14  Hautes Côtes de nuits, Dom. Gros

 

14  Côtes de nuits Villages,"Aux Vignottes,Lienhardt

 

15  Bourgogne, Dom. Groffier

 

15  Bourgogne, Claude Dugat

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GEVREY-CHAMBERTIN

 

14  Gevrey-Chambertin, "aux Corvées", Dom. Guillard

 

13  Gevrey-Chambertin,"Cuvèe Bertin",

Lignier-Michelot

 

15  Gevrey Chambertin, Claude Dugat

 

13  Gevrey-Chambertin, 1er Cru "Goulots",

Dom. Fourrier

13/14/15  Gevrey-Chambertin, V.V., Dom. Fourrier

 

11/12  Gevrey-Chambertin, 1er Cru

"Combe aux moines", Dom. Fourrier

 

08/09/10/11/12  Gevrey-Chambertin, 1er Cru,

"Clos St. Jacques", Dom. Fourrier

 

05  Gevrey-Chambertin, 1er Cru,

"La Perrières", Perrot-Minot

 

05  Mazoyères-Chambertin, Grand Cru

Perrot-Minot

 

04  Charmes-Chambertin, V.V., Perrot-Minot

 

11 Mazoyères- Chambertin, Grand cru, M. Ilan

 

11 Charmes- Chambertin, Grand Cru, M. Ilan

 

 

 

 

 

 

 

 

MOREY-SAINT-DENIS

 

13  Morey-Saint-Denis, 1er Cru,

cuvee du pape Jean-Paul II, Christophe Bryczek

 

11  Morey-Saint-Denis, 1er Cru,”Les Chaffots”,

Maison Ilan

 

CHAMBOLLE-MUSIGNY

 

 

05  Chambolle-Musigny, 1er Cru, "Fuées",

Perrot Minot

 

02  Bonnes-Mares, Grand Cru, Comte de Vogüé

 

VOSNE-ROMANEE

 

 

14 Vosne-Romanée, Dom. Forey

 

09  Richebourg, Grand Cru, Anne Gros

 

 

 

 

 

 

 

NUITS-SAINT-GEORGES

 

13/14  Nuits-Saint-Georges, 1er Cru,

"Clos des forets Saint Georges", Dom. De L'Arlot

13  Nuits-Saint-Georges, 1er Cru,'Damodes",

Dom. Lechenaut

13  Nuits-Saint-Georges,'Aux Allots",

Benjamin Leroux

 

 

 

 

 

RODE BOURGOGNES

CÔTES DE BEAUNE-BEAUJOLAIS

 

15 Bourgogne, Bohrmann

 

14  Savigny-les-Beaune, Benjamin leroux

 

13  Chorey-les-Beaune, Dom. Léchenaut

 

15/16  meursault 1er Cru,”Les Caillerets”,L. Giraud

 

13  Corton, Grand Cru, Clos du roi, Camille Giroud

 

15  Morgon, Dom. M. Lapierre

 

16  Fleurie, Clos de la Roilette

 

16  Morgon, Cote de Puy Javernieres, J.P.Brun

 

11  Monthelie,”Les Duresses”,

Dom. Comtes Lafon

 

14  Chassagne-Montrachet, 1er Cru,”Clos st Jacques”

Dom. Ramonet

 

16  Pommard, 1er Cru, Les Chanlins, Douhairet

 

16  Pommard, 1er Cru, Refene, L. Giroud

 

15  Monthelie, Les Jouerres, Bohrmann

 

16  Monthelie, Miss Armand, Douhairet

 

16  Monthelie, Clos du meix, Douhairet

 

16  Monthelie, 1er Cru, Le meix Battaille, Douhairet

 

16  Monthelie, 1er Cru, Les Duresses, Douhairet

 

 

VOLNAY

 

 

 

15/16  Volnay 1er Cru,”Clos des Chenes”, L. Giraud

 

11/12/13/14/15  Volnay 1er Cru, ”Sentenots du Milieu",

Dom. Comtes Lafon

 

 

 

 

 

 

 

 

CÔTES-DU-RHÔNE

LANGUEDOC, PROVENCE

14  Gigondas, Dom. La Bouïssiere

 

12  Gigondas,La Font de Tonin’,Dom. La Bouïssiere

 

14   Vacqueyras, Dom. La Bouïssiere

 

07/09  Gigondas, "Prestige des Hautes Garrigues",

Dom. Santa Duc

 

13  Le Voltigeur, T. Rouanet

 

15  Calendal, Côtes-du-Rhône

 

12  Saint-Joseph, “Lautaret”, Dom. Durand

 

12  Chateau Montus, Madiran

 

12  Crozes-Hermitage, Dom. Thalabert, Jaboulet

 

15  Mas de Daumas, Gassac

 

 

 

 

 

RODE BORDEAUX

 

 

12 Chât. Saint Jean de Lavaud,

Lalande-de-Pomerol

 

 

 

 

HALVE FLESJES ROOD

 

 

14  Nuits-Saint-Georges, Dom. Léchenaut

 

13  Chorey-Les-Beaune, Dom. Léchenaut

 

11  Château La Haye, Saint-Estéphe

 

MAGNUM ROOD

 

08/10/11Gevrey-Chambertin,1er Cru ”Lavaux St-Jacques”

”Lavaux St-Jacques”,Dom. Guillard

 

02  Nuits-Saint-Georges, 1er Cru,

"La Richemone", Perrot Minnot

 

02  Vosne-Romanée, 1er Cru,

"Beaumont", Perrot Minnot

 

13  Morey-Saint-Denis, 1er Cru, Cuvee J.P. II

Christophe Bryczek

 

05  Clos Vougeot, Grand Cru,

Thibault Liger Belair

 

10  Calendal, Côtes-du-Rhône

 

16 Fleurie, Clos de la Roilette

 

12  Monthelie,1er Cru,"Les Duresses",Dom. Douhairet

 

Schrijf u hier in om onze nieuwsbrief te ontvangen !








footerleftfooterright